Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vg023300/www_root_zookosice/OLDweb/mysql.php on line 2
ZOO Košice

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“

Prímestský tábor v zoo 2018

Aj počas letných prázdnin 2018 organizuje ZOO Košice prímestsky tábor zameraný na svet zvierat a ochranu prírody. Je určený pre deti vo veku 6 – 15 rokov.

Z bohatého programu vyberáme:
- poznávame prírodu okolo seba
- na chrbte koňa
- v medveďom brlohu
- tajomstvá africkej savany
- hodina pravdy medzi primátmi
- zvieratá zblízka
- staráme sa o zvieratá
- súťaže, hry


Kedy a s kým?
Od 2. júla 2018 každý týždeň vždy od pondelka do piatku ( vo štvrtok 5. júla sa tábor neuskutoční z dôvodu štátneho sviatku). Nástup je vždy v pondelok ráno o 7.30 hod. na parkovisku pred Jumbo centrom. Tam prevezmú vaše deti skúsení animátori. Program v ZOO sa začína o 8.00 hod., trvá do 16.00 hod. To znamená, že o 16.30 hod. naši animátori dopravia vaše dieťa opäť na parkovisko pred Jumbo centrum.

Za koľko a ako na to?
Cena za 5-dňový turnus predstavuje 70 eur (za prvý skrátený turnus to bude 56 eur). Zahŕňa dopravu tam aj späť, ceny do súťaží, stravovanie – desiatu, obed, olovrant aj pitný režim. Ak ste sa rozhodli prihlásiť svoje dieťa, tu sú ďalšie podmienky. Prihlášku, ktorú tiež nájdete tu, riadne vyplňte a uvádzajte meno a priezvisko dieťaťa. Budeme akceptovať len tie prihlášky a platby, ktoré zaregistrujeme do 10 pracovných dní po odoslaní prihlášky.

Iné
Zoologická záhrada ako organizátor si vyhradzuje právo tábor neuskutočniť za predpokladu, že sa na turnus prihlási menej ako 15 detí. O tom budete informovaní najneskôr do utorka, t.j. 3 pracovné dni pred začiatkom tábora. V prípade, že nebudete akceptovať žiaden iný z ponúkaných termínov, peniaze vám zašleme späť na váš účet. Čo v prípade, ak ste tábor vyplatili a dieťa nenastúpi? Keď dieťa nemôže nastúpiť do tábora a oznámite to najneskôr do stredy, t.j. 2 pracovné dni pred začiatkom tábora, budeme si účtovať storno poplatok, t.j. 10 percent z ceny tábora. Po tomto termíne, keď dieťa odhlásite v piatok, resp. v deň nástupu, bude storno poplatok 20 percent z ceny tábora.

V poznámke uveďte, ak je dieťa alergické.


Prihláška na LETNÝ PRÍMESTSKÝ TÁBOR

Meno a priezvisko*
Adresa *
Mobil *
Tel.
E-mail *
Vyberte si termín 2. júl – 6. júl (termín obsadený)
9. júl – 13. júl (termín obsadený)
16. júl – 20. júl (termín obsadený)
23. júl – 27. júl (termín obsadený)
30. júl – 3. august (termín obsadený)
6. august – 10. august (termín obsadený)
13. august – 17. august (termín obsadený)
20. august – 24. august (termín obsadený)
Platba * poštovou poukážkou
na účet Prima banka, č. účtu: SK52 5600 0000 0004 1725 6001
Váš variabilný symbol
Poznámka
 

 

Polia označené * je potrebné vyplniť

 
späť << 
 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku
 
parking.kosice.sk