Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vg023300/www_root_zookosice/OLDweb/mysql.php on line 2
ZOO Košice

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“

Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/vg023300/www_root_zookosice/OLDweb/data/aktualita.php on line 14
 

Privítali sme 200-tisíceho návštevníka

Dátum: 29.12.2015
 

Dnes sme v našej  ZOO privítali 200-tisíceho návštevníka. Stala sa ním pani Jana Špaková z Košíc, ktorá do ZOO prišla spoločne s manželom Matejom, trojročnou dcérou Terezkou a desaťmesačným synom Tadeášom. Zoologická záhrada, ktorú navštevujú Špakovci pravidelne, sa im veľmi páči, malej Terezke najviac učarili najmä tučniaky, tiger a opice. Rodina sa potešila taške s upomienkovými predmetmi, v ktorej nechýbala ani plyšová hračka, či darčekový poukaz na zážitkový program Deň ošetrovateľom. Dvestotisícovú hranicu návštevnosti sme prekonali tretíkrát.

 

 
 
späť << 
 

Ďalšie aktuality:

 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku
 
parking.kosice.sk