Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“
 

Letný prímestský tábor v ZOO 2018

Dátum: 09.04.2018
 

Aj počas letných prázdnin 2018 organizuje naša ZOO prímestský tábor, ktorý je zameraný na svet zvierat a ochranu prírody. Deti od 6 do 15 rokov sa už dnes môžu tešiť na bohatý program, kde nebudú chýbať ukážky výcviku dravých vtákov, vozenie na koníkoch, návšteva chovných zariadení, ale aj starostlivosť o zvieratá či hodina pravdy medzi primátmi. Ak máte záujem u letný prímestský tábor v ZOO, môžete sa prihlásiť už dnes. Na našej stránke vpravo je záložka prímestký tábor, ktorú sme dnes aktualizovali. Tam nájdete online prihlášku a všetky ďalšie informácie.

 
 
späť << 
 

Ďalšie aktuality:

 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku
 
parking.kosice.sk