Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“
 

Valentín v ZOO

Dátum: 10.02.2018
 

Navštívte našu ZOO na Valentína v stredu 14. februára! Aj tento rok sme mysleli na všetkých zaľúbencov a pripravili sme výhodné vstupné spojené s certifikátom lásky. Každá dvojica, ktorá pri vstupe do ZOO spečatí svoju náklonnosť bozkom, sa do areálu dostane za cenu jednej vstupenky. Zároveň si odnesie certifikát lásky. A to nie je všetko. ZOO Košice sa tradične v tento deň zapája do Valentínskej kvapky krvi. Ak máte namierené do našej ZOO, nezabudnite si so sebou zobrať preukaz darcu. Bude vám slúžiť ako vstupenka. Na zaľúbených návštevníkov ZOO myslela aj naša reštaurácia Gazdovský dvor Daktari. Pre všetkých hostí pripravila Valentínske menu - misu pre dvoch, koláčik a kávu v hodnote 12 eur. Túto akciu ponúka až do nedele 18. februára, vrátane. Vychutnajte si nastupujúcu jar v našej ZOO a nezabudnite, že je otvorená denne od 9.00 do 16.00 hodiny.

 
 
späť << 
 

Ďalšie aktuality:

 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku