Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.
„Uži si pravú divočinu každý deň v roku“
 

Viac o ZOO vďaka QR kódom

Dátum: 27.12.2017
 

Zoologická záhrada Košice prichádza s novou ponukou služieb. Návštevníci sa môžu o zvieratách dozvedieť viac vďaka QR kódom, ktoré pribudli na informačných tabuľkách. Prostredníctvom nich sa s využitím mobilov či tabletov môžu dozvedieť viac zaujímavých informácií o jednotlivých zvieratách. Pokrytie WiFi signálom umožňuje čítať QR kódy v celom areáli zoologickej záhrady. Využite preto posledné prázdninové dni na návštevu ZOO a vyskúšajte túto jedinečnú novinku. Projekt bol realizovaný s finančnou podporou Košice Región Turizmus.

 
 
späť << 
 

Ďalšie aktuality:

 
 

Reštaurácia Daktari ZOO

Otvorené celoročne. Možnosť rezervácie pre skupiny na tel. +421 0915 852 378.
Gazdovský dvor Daktari
 

OZNAM ZÁHRADKÁROM

Zoologická záhrada Košice ponúka na predaj maštaľný hnoj – balený v plastových vreciach alebo voľný. Jedno plastové vrece s hmotnosťou cca 40 kg stojí 1,5 € + DPH, jedna tona 15 € + DPH. Bližšie informácie získate na tel. čísle 055/7968 014.

 
ZOO4NAT
 
silentforest
 
letitgrow
 
ZOO Košice na Facebooku